Paslaugos

Mokymai

Mes įgyvendiname įvairios apimties, dydžio ir paskirties kompetencijų ugdymo projektus.

 

Atviri mokymai

Jų metu dalyviams suteikiama galimybė įgyti įvairiapusiškos patirties, pasisemti naujų idėjų. Vienas didžiausių atvirų mokymų privalumų yra tai, kad kviečiami įvairių įmonių atstovai. Tai leidžia dalyviams tarpusavyje pasidalinti patyrimais, gerosiomis patirtimis. Mūsų ekspertai rengia programas, kurių pagrindą sudaro aktyvi veikla, patyrimas, praktinės užduotys bei diskusijos. Medžiagos poreikis tikslinamas prieš kiekvienus mokymus, stengiamasi adaptuoti programą taip, kad ji būtų aktuali visiems dalyviams.

Daugiau

 

 

Vidiniai mokymai

Jų metu sprendžiamos konkrečios įmonės ar įstaigos, kurios darbuotojai dalyvauja mokymuose, problemos, analizuojamos darbinės situacijos ir kuriami praktiniai įrankiai joms išspręsti. Mūsų ekspertai iš anksto analizuoja organizacijos veiklą, tikslina mokymų poreikį su vadovais darbuotojais. Sukurti įrankiai pradedami taikyti mokymų metu ir sudaro pagrindą organizacijai siekti geresnių rezultatų ateityje.

Daugiau

 

 

Komunikacijos vadovas

Programa „Komunikacijos vadovas“ gali būti maksimaliai adaptuojama pagal Jūsų pageidavimus. Programa kuriama atsižvelgiant į auganti viešumo, atvirumo ir skaidrumo poreikį, ji atitinka Lietuvos pažangos prioritetą: Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas.

DaugiauMotyvaciniai renginiai

Motyvacinio renginio tikslas – stiprinti darbo komandoje, kūrybiškumo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, gebėjimus efektyviai dalyvauti komandos darbe, formuluoti užduotis, motyvuoti ir teikti grįžtamąjį ryšį. 

Daugiau

 


Kūrybinės dirbtuvės

Verslas keičiasi. Keičiasi prekės ženklai ir logotipai, marketingo vizija ir storytellingas, tačiau ar šie pokyčiai persmelkia visus organizacijos lygmenis? Galbūt kai kurie pokyčiai taip ir liko tik marketingo strategijoje, o Jūsų verslas virto „Jūros periodo parku“. „Jūros periodo parkas“ – tai kūrybinės dirbtuvės, kurias veda profesionalūs savo srities konsultantai.
Daugiau


Mokymai valstybiniam sektoriui

Esame sukūrę ir adaptavę daugiau kaip 50 programų, skirtų valstybiniam sektoriui. Visos šios programos išsiskiria moderniausiomis teorijomis, specialiai valstybės tarnyboje dirbantiems vadovams ir specialistams sukurtomis metodikomis, adaptuotomis praktinėmis užduotimis. Išsamus mūsų ekspertų programų sąrašas skelbiamas Valstybės Tarnybos Departamento duomenų bazėse. 

Daugiau

 

 

Tęstinė saviugdos programa moterims

Tai 12 praktinių užsiėmimų ciklas, kur gilių ir patikimų psichologinių metodų pagalba išmoksite pamilti save, įgysite naujų įžvalgų ir drąsos keisti skausmingus santykius į harmoningus,  išdrįsite padaryti tai, ko norite Jūs, o ne ko tikisi artimieji, išmoksite pasakyti „ne“ aplinkiniams, apsiginti nuo patyčių ir psichologinio smurto, įgyti aplinkinių pagarbą, iš naujo atrasite gyvenimo džiaugsmą, pradėsite sąmoningai saugoti savo energiją ir sveikatą bei suderinti darbą ir šeimą. 

Daugiau

 

 

Verslo lyderių mokymai Anglijoje

Kviečiame dalyvauti išskirtinėje 5 dienų tarptautinėje ugdomoje kelionėje vadovams (Management Practice and Business English Development) į Didžiąją Britaniją.  Verslo mokymai, skirti aukščiausio lygio ir vidurinės grandies Lietuvos ir Latvijos vadovams, vyks gegužės 22-28 dienomis Kenterberyje (Canterbury College, Canterbury, Kent).

Daugiau