Paslaugos

Strateginis valdymas

Bendradarbiaudami su daugiau kaip 500 įvairių sričių ekspertais, teikiame individualias ir grupines konsultacijas įmonėms ir organizacijoms, kurioms reikia priimti strateginius sprendimus. Rengiame strateginius planus, padedame suvaldyti procesus, suformuluoti ir stebėti rodiklius, atspindinčius organizacijos sėkmę. Įvairių sričių ekspertai profesionalai yra pasiruošę padėti siekti užsibrėžtų organizacijos tikslų. 

Veiklos valdymo sistemų kūrimas

Mūsų ekspertai padeda įvertinti galimus Jūsų įmonės eksporto būdus ir strategijas, supažindina tarptautiniais kainodaros principais, produktų ar paslaugų įvedimo į užsienio rinką metodais ir platinimo kanalais, konsultuoja ruošiant individualius eksporto ir rinkodaros planus.

Klientų aptarnavimo procesas

Ekspertų konsultacijos padeda patobulinti klientų aptarnavimo procesą, suformuluoti matavimo rodiklius ir įvesti jų stebėseną. Tarp proceso tobulinimo įrankių – nuo slapto kliento tyrimų iki mokymų ar klientų aptarnavimo standarto sukūrimo, kuris palengvina darbuotojų darbą, pasiūlydamas logišką aptarnavimo veiksmų seką.

Pardavimų proceso optimizavimas

Galime pasiūlyti ekspertų grupę, kuri padėtų tobulinti organizacijos pardavimų procesą, pradedant nuo tiekimo, logistikos, baigiant – prekių išdėstymu prekybos vietose.  Mūsų ekspertai yra pasirengę įvertinti dabartinį Jūsų organizacijos pardavimų procesą, pasiūlyti vertinimo rodiklius ir patobulinti jų stebėjimo įrankius, kad būtų pasiektas dar geresnis rezultatą.

Personalo procesų tobulinimas

Mūsų ekspertai kuria ir rengia įrankius, padedančius patobulinti įmonių ir organizacijų personalo procesus. Tarp siūlomų įrankių – personalo atrankos standartai, kompetencijų modeliai, ugdymo ir tobulėjimo planai, karjeros valdymo modeliai. Kartu su ekspertais padedame suorganizuoti darbuotojų veiklos vertinimą, pateikti sprendimus šios veiklos efektyvumui didinti, kuriame ir tobuliname motyvacines bei atlygio sistemas.  

Praktikų organizavimas

Kartu su partneriais siūlome MPT (Match Person and Technology) siūlome praktikų ir naujų darbuotojų integravimo metodiką. Modelio naudojimas sudaro sąlygas, palengvinančias specialistų įsiliejimą į įmonę ir kultūrine, ir profesine prasme, taip sumažindamas naujų darbuotojų integracijos nesėkmingų atvejų išlaidas ir užtikrindamas aukštesnę darbo kokybę.

Organizacinė mentorystė

Kartu su partneriais iš Vokietijos „Biz4d” pirmieji Lietuvoje populiariname organizacinės mentorystės idėją, kaip ekonomiškiausią ir efektyviausią būdą kurti inovatyvią, produktyvią ir į tikslus orientuotą organizaciją. Organizacinės mentorystės pagrindu yra kuriami stiprūs ryšiai tarp patirtimi vyresnių ir jaunesnių organizacijos darbuotojų, kuriuose didesnę patirtį konkrečioje srityje  turintis darbuotojas (mentorius) suteikia įgūdžių ir žinių savo kolegai (protežė). Taip išsaugoma įmonės patirtis, ugdomi talentingi ir motyvuoti, sukuriama nuolatinė profesinio tobulėjimo atmosfera. Mūsų ekspertai padeda sukurti ir mentorystės procesą, kuria įrankius šio proceso valdymui ir tobulinimui.

Verslumo ugdymas

Turime žinių ir kompetencijų, kaip paversti Jūsų idėją sėkmingu verslu. Patyrę ekspertai padeda išgryninti verslo idėją, suvokti jos verslo projektavimo ciklą, išmatuoti idėjos atsiperkamumą  ir parengti verslo plano pristatymą investuotojams.

Finansų valdymas

Žinodami didelę realių sprendimų priėmimo kainą, mes siūlome simuliacinius verslo finansinių  procesų ir finansinio modeliavimo žaidimus. Išsamios simuliacijų analizės leidžia priimti geriausius sprendimus realiame verslo pasaulyje ir užtikrinti verslo veiklos tęstinumą.

Asmeninio efektyvumo ugdymas

Mūsų ekspertai gali padėti įvertinti asmeninį efektyvumą, sudaryti asmeninį tobulėjimo planą bei teikti individualias asmeninio trenerio konsultacijas.